Strona głównaPytania AUD.02 › Pytanie 1070
AUD.02 · pytanie #1070

Który z poniższych programów jest najczęściej używany do zaawansowanej obróbki graficznej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.