Strona głównaPytania AUD.02 › Pytanie 1370
AUD.02 · pytanie #1370

Podczas robienia zdjęcia w terenie ustalono następujące parametry ekspozycji:<br> - czas naświetlania 1/125 s,<br> - przysłona f/5,6.<br> Aby osiągnąć większą głębię ostrości, zachowując równocześnie taką samą ilość światła padającego na matrycę, jakie powinny być ustawienia parametrów?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.