Strona głównaPytania AUD.02 › Pytanie 447
AUD.02 · pytanie #447

Podczas robienia zdjęć ustalono właściwe wartości ekspozycji: f/11 oraz 1/250 s. Jakie wartości ekspozycji w tych warunkach oświetleniowych powinno się przyjąć, aby uzyskać maksymalną głębię ostrości?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.