Strona główna › Pytania AUD.02 › Pytanie 471
AUD.02 · pytanie #471
Jaki jest główny cel kalibracji monitora w procesie obróbki zdjęć?
- APrzyspieszenie działania komputera
- BZmniejszenie poboru energii elektrycznej
- CZwiększenie rozdzielczości obrazu
- DUzyskanie właściwego odwzorowania kolorów
Poprawna odpowiedź: D. Uzyskanie właściwego odwzorowania kolorów
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.