Strona głównaPytania AUD.02 › Pytanie 707
AUD.02 · pytanie #707

W jakiej proporcji uzyskamy odbitkę pozytywową z filmu negatywowego podczas wykonywania kopiowania stykowego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.