Strona głównaPytania AUD.02 › Pytanie 830
AUD.02 · pytanie #830

Właściwa ekspozycja podczas robienia zdjęcia pejzażu jest następująca: czas naświetlania 1/125 s, przysłona f/5,6. Aby zwiększyć głębię ostrości oraz zachować tę samą ilość światła docierającego do matrycy, jakie powinny być ustawienia ekspozycji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.