Strona głównaPytania AUD.05 › Pytanie 1021
AUD.05 · pytanie #1021

W którym programie <u><strong>nie jest</strong></u> możliwa obróbka bitmap?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.