Strona głównaPytania AUD.05 › Pytanie 1056
AUD.05 · pytanie #1056

Jakie oprogramowanie należy wykorzystać do tworzenia grafiki wektorowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.