Strona głównaPytania AUD.05 › Pytanie 258
AUD.05 · pytanie #258

Jakiego oprogramowania używa się do stworzenia prezentacji w formie "interaktywnej mapy"?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.