Strona głównaPytania AUD.05 › Pytanie 264
AUD.05 · pytanie #264

Podczas pracy z substancjami chemicznymi, do ochrony rąk należy stosować rękawice

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.