Strona głównaPytania AUD.05 › Pytanie 462
AUD.05 · pytanie #462

W którym formacie graficznym należy zapisać wektorowy logotyp, aby zachować możliwość jego skalowania bez utraty jakości oraz zapewnić osadzanie w dowolnych programach wektorowych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.