Strona głównaPytania AUD.05 › Pytanie 961
AUD.05 · pytanie #961

Funkcja środka gaśniczego polega na zwalczaniu ognia. Jest on używany do gaszenia w fazie początkowej, zwłaszcza do gaszenia ognia na osobie oraz cieczy łatwopalnych w zbiornikach.

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.