Strona głównaPytania AUD.07 › Pytanie 238
AUD.07 · pytanie #238

Poziom sygnału wysyłanego do wzmacniaczy mocy głównych głośników regulowany jest w torze

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.