Strona głównaPytania AUD.07 › Pytanie 263
AUD.07 · pytanie #263

Wzmacniacz mocy przy czułości wejściowej 0 dBu osiąga maksymalną wartość mocy znamionowej. Jaką moc wygeneruje wzmacniacz, przy zasilaniu tym samym sygnałem wejściowym, po przełączeniu czułości na wartość +6 dBu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.