Strona główna › Pytania AUD.07 › Pytanie 450
AUD.07 · pytanie #450
Kiedy należy użyć kompresora w torze sygnałowym?
- AAby dodać efekt pogłosu
- BKiedy potrzebne jest zwiększenie wysokich częstotliwości
- CGdy dynamika dźwięku jest zbyt duża
- DGdy chcemy zredukować wszystkie sygnały wejściowe
Poprawna odpowiedź: C. Gdy dynamika dźwięku jest zbyt duża
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.