Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 107
AUD.08 · pytanie #107

Normalizacja nagrania do -3 dB powoduje, że energia najgłośniejszego dźwięku będzie mniejsza w porównaniu do wartości 0 dB

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.