Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 24
AUD.08 · pytanie #24

Której z wymienionych opcji należy użyć, aby zapisać sesję oprogramowania DAW w postaci szablonu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.