Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 348
AUD.08 · pytanie #348

W którym z formatów należy zapisać sesję oprogramowania DAW, aby mogła być prawidłowo odczytana w innym programie DAW?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.