Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 373
AUD.08 · pytanie #373

Która z wymienionych ścieżek sesji oprogramowania DAW skonfigurowana jest domyślnie jako główna szyna stereo?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.