Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 377
AUD.08 · pytanie #377

Którego z podanych programów należy użyć do otworzenia sesji DAW, zapisanej uprzednio z rozszerzeniem .ptx?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.