Strona główna › Pytania AUD.08 › Pytanie 399
AUD.08 · pytanie #399
Czym jest normalizacja nagrania (<i>peak normalization</i>)?
- APodniesieniem poziomu nagrania tak, aby jego wartość średnia osiągnęła 0 dBFS
- BObniżeniem średniego poziomu nagrania o 3 dB
- CObniżeniem szczytowego poziomu nagrania o 3 dB
- DPodniesieniem poziomu nagrania tak, aby jego wartość szczytowa osiągnęła 0 dBFS
Poprawna odpowiedź: D. Podniesieniem poziomu nagrania tak, aby jego wartość szczytowa osiągnęła 0 dBFS
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.