Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 411
AUD.08 · pytanie #411

W którym z wymienionych formatów należy zapisać sesję programu DAW, aby mogła być prawidłowo odczytana w innym programie DAW?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.