Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 422
AUD.08 · pytanie #422

Której komendy oprogramowania DAW należy użyć, aby zapisać sesję w innej lokalizacji i pod inną nazwą niż uprzednio zdefiniowane?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.