Strona główna › Pytania AUD.08 › Pytanie 545
AUD.08 · pytanie #545
Normalizacja poziomu szczytowego nagrania (<i>peak normalization</i>) to
- Aobniżenie średniego poziomu nagrania o 3 dB
- Bpodniesienie poziomu nagrania tak, aby jego wartość szczytowa osiągnęła 0 dBFS
- Cpodniesienie poziomu nagrania tak, aby jego wartość średnia osiągnęła 0 dBFS
- Dobniżenie szczytowego poziomu nagrania o 3 dB
Poprawna odpowiedź: B. podniesienie poziomu nagrania tak, aby jego wartość szczytowa osiągnęła 0 dBFS
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.