Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 558
AUD.08 · pytanie #558

Która z wymienionych ścieżek sesji oprogramowania DAW skonfigurowana jest domyślnie jako główna szyna stereo?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.