Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 581
AUD.08 · pytanie #581

W którym formacie należy zapisać sesję oprogramowania DAW, aby mogła być prawidłowo odczytana w innym programie DAW?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.