Strona głównaPytania AUD.08 › Pytanie 76
AUD.08 · pytanie #76

Które z wymienionych okien służy do zarządzania regionami umiejscowionymi na ścieżkach sesji DAW?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.