Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 149
AUD.09 · pytanie #149

Jaki rodzaj kabla należy zastosować do połączenia wzmacniacza z głośnikami?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.