Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 187
AUD.09 · pytanie #187

Jak nazywa się technika polegająca na nagrywaniu partii instrumentu po fragmencie i łączeniu ich w spójną całość?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.