Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 256
AUD.09 · pytanie #256

Jakie wejście konsolety mikserskiej powinno być wykorzystane do podłączenia sygnału z mikrofonu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.