Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 317
AUD.09 · pytanie #317

W jakich jednostkach zazwyczaj podawany jest parametr threshold w kompresorze dynamiki?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.