Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 34
AUD.09 · pytanie #34

Jakiego wtyku używa się do podłączenia procesorów dynamiki do konsolety mikserskiej za pośrednictwem gniazda INSERT?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.