Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 354
AUD.09 · pytanie #354

Jaki jest główny cel stosowania ditheru przy konwersji sygnału z wyższej do niższej głębokości bitowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.