Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 362
AUD.09 · pytanie #362

W jakim z wymienionych menu w programie DAW znajduje się opcja zapisywania sesji montażowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.