Strona głównaPytania AUD.09 › Pytanie 65
AUD.09 · pytanie #65

Która z technik nagraniowych jest najodpowiedniejsza do rejestracji orkiestry symfonicznej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.