Strona głównaPytania BPO.01 › Pytanie 1024
BPO.01 · pytanie #1024

Kiedy przeprowadza się pierwsze szkolenie okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.