Strona głównaPytania BPO.01 › Pytanie 1113
BPO.01 · pytanie #1113

Jak często należy organizować szkolenie okresowe z zakresu bhp dla sekretarki pracującej w miejskim szpitalu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.