Strona głównaPytania BPO.01 › Pytanie 466
BPO.01 · pytanie #466

Szkolenie cykliczne dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych powinno odbywać się w formie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.