Strona głównaPytania BPO.01 › Pytanie 48
BPO.01 · pytanie #48

Szkolenie okresowe pracowników, zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych, powinno trwać minimum <br><br> <table><tr><td colspan="3">Ramowy program szkolenia okresowego pracowników administracyjno-biurowych</td></tr><tr><td>1</td><td>2</td><td>3</td></tr><tr><td>Lp.</td><td>Temat szkolenia</td><td>Liczba godzin*</td></tr><tr><td>1</td><td>Wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy z uwzględnieniem: a) Praw i obowiązków pracowników (...) b) Ochrony praw kobiet i młodocianych c) Wypadków przy pracy (...)</td><td>2</td></tr><tr><td>2</td><td>Postęp w zakresie oceny zagrożeń czynnikami występującymi w procesach pracy (...)</td><td>2</td></tr><tr><td>3</td><td>Problemy związane z organizacją stanowisk pracy biurowej, z uwzględnieniem zasad ergonomii, (...)</td><td>2</td></tr><tr><td>4</td><td>Postępowanie w razie wypadków i w sytuacjach zagrożeń (...)</td><td>2</td></tr><tr><td colspan="2">Razem:</td><td>Minimum 8</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.