Strona głównaPytania BPO.01 › Pytanie 704
BPO.01 · pytanie #704

Pracownik zatrudniony na stanowisku administracyjno-biurowym ma obowiązek odbyć pierwsze szkolenie okresowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w czasie (licząc od momentu zatrudnienia)

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.