Strona głównaPytania BUD.01 › Pytanie 260
BUD.01 · pytanie #260

Jakie kruszywo jest wykorzystywane do wytwarzania betonów o niskiej gęstości?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.