Strona głównaPytania BUD.03 › Pytanie 153
BUD.03 · pytanie #153

Ile powinna wynosić szczelina pozostawiona pomiędzy folią a ociepleniem przy zastosowaniu folii niskoparoprzepuszczalnej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.