Strona głównaPytania BUD.08 › Pytanie 219
BUD.08 · pytanie #219

Na podstawie przedstawionego wyciągu z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych wskaż najwyższą kondygnację, na której mogą przebywać osoby, gdy prace montażowe odbywają się na szóstej kondygnacji. <br><br> <table><tr><td>Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 lutego 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (wyciąg)</td></tr><tr><td>§ 216. Przebywanie osób na górnych płaszczyznach ścian, belek, słupów, ram lub kratownic oraz na dwóch niższych kondygnacjach, znajdujących się bezpośrednio pod kondygnacją, na której są prowadzone roboty montażowe, jest zabronione.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.