Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 125
BUD.09 · pytanie #125

Jakie urządzenie stosowane w systemach gazowych ma na celu odprowadzenie gazu ziemnego z instalacji działającej pod ciśnieniem, w przypadku gdy ciśnienie to przekracza wartość maksymalną?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.