Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 164
BUD.09 · pytanie #164

Montaż przyłącza gazowego na działającym rurociągu stalowym powinien odbyć się w następującej kolejności: oczyścić rurociąg, zamontować opaskę z siodłem, a potem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.