Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 172
BUD.09 · pytanie #172

W przypadku napełniania instalacji wodociągowej w budynku wielorodzinnym w górnych partiach pionów konieczne jest zainstalowanie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.