Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 230
BUD.09 · pytanie #230

W systemach magistralnych gazociągów przesyłowych gaz jest transportowany pod ciśnieniem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.