Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 278
BUD.09 · pytanie #278

Jak realizuje się połączenie armatury z siecią ciepłowniczą o temperaturach 127/97°C?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.