Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 302
BUD.09 · pytanie #302

Którą rurą wydostaje się na zewnątrz powietrze, które przechodzi z instalacji c.o. do otwartego naczynia wzbiorczego?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.