Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 309
BUD.09 · pytanie #309

Na jakiej wysokości, mierząc od poziomu podłogi do dolnej krawędzi gazomierza, powinno się go zainstalować w obrębie budynku?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.